Przedsiębiorstwo Lemal Spółka
z o.o. powstało w 1988 roku
w Bydgoszczy.

„Przedsiębiorstwo Lemal Spółka z o.o.” powstało w 1988 roku w Bydgoszczy. Od samego początku najważniejsza dla nas była najwyższa jakość produkowanych towarów. Przez wiele lat istnienia firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji artykułów z PCV. Przez cały okres swojej działalności, pracowaliśmy by dać satysfakcję naszym klientom.

Szeroka gama kolorystyczna listew przypodłogowych, kątowników, ćwierćwałków, opasek drzwiowych i innych produktów jest naszym głównym powodem do dumy. W naszej bogatej ofercie znajdują się również najwyższej jakości profile budowlane, między innymi listwy do boniowania, listwy okapnikowe, narożniki z siatką i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

 

Zajmujemy się wytłaczaniem
profili technicznych,
extrudowanych z twardego
i miękkiego PVC.

Firma Lemal zajmuje się wytłaczaniem profili technicznych, extrudowanych z twardego i miękkiego PVC a także innych tworzyw sztucznych.Produkujemy również detale z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, dodatkowo aplikujemy nadruk tamponem rotacyjnym i klasycznym.W przypadku wytłaczania możemy wybrane powierzchnie perforować lub moletować. Bez względu na to, których obszarów te profile dotyczą – realizujemy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów od początku do końca.

Poza profilami dla systemów dociepleń oraz wykańczania wnętrz biurowo-mieszkalnych nasza oferta obejmuje specjalistyczne profile techniczne, które są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Dzięki naszemu własnemu działowi planowania i rozwoju oraz profesjonalnej narzędziowni możemy elastycznie i indywidualnie reagować na potrzeby klientów. Długoletnie doświadczenie w budowie narzędzi zapewnia wysoką jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Tak powstają indywidualne, specjalistyczne produkty – często o skomplikowanych przekrojach i do specjalnych zastosowań.

Na życzenie naszych klientów zapewniamy indywidualny magazyn podręczny, specjalny sposób pakowania profili, ich etykietowania oraz konfekcjonowania . Przy stałej współpracy nasi spedytorzy zatroszczą się o terminową dostawę towarów do Państwa magazynów.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów w każdym aspekcie używamy do produkcji naszych profili najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych producentów europejskich.