Usługi

Firma Lemal zajmuje się wytłaczaniem profili technicznych, extrudowanych z twardego i miękkiego PVC a także innych tworzyw sztucznych.Produkujemy również detale z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, dodatkowo aplikujemy nadruk tamponem rotacyjnym i klasycznym.W przypadku wytłaczania możemy wybrane powierzchnie perforować lub moletować. Bez względu na to, których obszarów te profile dotyczą – realizujemy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów od początku do końca.
Poza profilami dla systemów dociepleń oraz wykańczania wnętrz biurowo-mieszkalnych nasza oferta obejmuje specjalistyczne profile techniczne, które są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Dzięki naszemu własnemu działowi planowania i rozwoju oraz profesjonalnej narzędziowni możemy elastycznie i indywidualnie reagować na potrzeby klientów. Długoletnie doświadczenie w budowie narzędzi zapewnia wysoką jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Tak powstają indywidualne, specjalistyczne produkty – często o skomplikowanych przekrojach i do specjalnych zastosowań.
Na życzenie naszych klientów zapewniamy indywidualny magazyn podręczny, specjalny sposób pakowania profili, ich etykietowania oraz konfekcjonowania . Przy stałej współpracy nasi spedytorzy zatroszczą się o terminową dostawę towarów do Państwa magazynów.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów w każdym aspekcie używamy do produkcji naszych profili najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych producentów europejskich.